W Cieple MAGNOLII

Meble kuchenne w kolorze Ciepłej Magnolii

W tej kuchni pierwsze skrzypce grają fronty wykonane w kolorze ciepłej Magnolii a zestawienie jej ze złotymi listwowymi uchwytami wprowadza do wnętrza przytulny ciepły nastrój. Wysoka w rogu witryna  wykona ze szkła Antisol czarny to maksimum elegancji, całość uzupełniają czarne sprzęty AGD. Blat w tej kuchni wykonany z konglomeratu kwarcowego w kolorze Calacatta Silva to trwałość i piękno na lata. Szafki o wysokości dopasowanej do wzrostu domowników gwarantują wygodę podczas gotowania.

Jeżeli potrzebujesz pełną ciepła, praktyczną i piękną kuchnię to ta propozycja jest dopasowana do Ciebie.

Szafa do sypialni – Szklana ? dlaczego nie!!!

Szafa z drzwiami klasycznie otwieranymi z wypełnieniem szklanym.

Starannie dobrane materiały, które stworzą niepowtarzalny klimat w każdej sypialni, nowoczesne fronty z wypełnieniem czarnego transparentnego szkła – antisol czarny oraz doświetlające wnętrze ledy. Szafa która nie tylko jest piękna i nowoczesna, ale także funkcjonalna i praktyczna, dodatkowo dopasowana i wykonana na wymiar.

Grafitu CZAR !!!

Grafitu CZAR !!!

Co zrobić, by w nowoczesnej grafitowej kuchni zapanowała przytulność? Wystarczy zaprosić do kuchni drewno. Ciekawym elementem mebli kuchennych jest ich centralna część z piekarnikiem i mikrofalówką, która przyciąga wzrok swoją nowoczesnością i pomysłowością zabudowy. Kuchnia wykończona została blatem kuchennym w kolorze Marmur Clacatta a w niej został osadzony okap zintegrowany z płytą indukcyjną firmy Bora.

Nasze meble kuchenne tworzymy na zamówienie dbając o szczegóły.

Meble kuchenne

Szach i MAT- czyli zamawiamy nowoczesną szafę do przedpokoju !!!

Nowoczesna szafa z drzwiami klasycznie otwieranymi.

Współczesna szafa z drzwiami uchylanymi to rodzaj piękna i prezentacji na wejściu. Charakterystycznym elementem szafy uchylnej są jej drzwi, które pokryte są białym lakierem połyskowym z podkreślającym uchwytem frezowanym wykonanym z forniru dębowego. Daje nam o efekt spokoju i delikatności zabudowy wtopionej w strukturę budynku, jednocześnie strzeliste podkreślenia na frontach szafy dodają je szyku i nowoczesności. Wnętrze szafy zostało zaprojektowane specjalnie pod jej przeznaczenie, gdzie przy wejściu oczekujemy półek na buty, miejsca do powieszenia odzieży wierzchniej, znalazły się również szuflady na drobne rzeczy – typu szczotki do butów, szaliki rękawiczki.

Szeroka gama dostępnych u nas szaf , które wykonujemy na wymiar, daje wiele możliwości aranżacyjnych, który nie tylko tworzy formę mebla, ale także staje się ciekawym i oryginalnym akcentem Twojego wnętrza.

Matowa czerń – Skosy i Fronty Ryflowane – NOWOCZESNY POWIEW LUKSUSU

Nowoczesny styl aranżacji tworzy kreatywną przestrzeń, kuchnia staje się sceną dla codziennego życia. Za eleganckimi ryflowanymi frontami ukrywa się wewnętrzna organizacja skrojona na miarę potrzeb. Blat kuchenny oraz fronty na wyspie wykonane ze spieku SAHARA NOIR dodają charakteru prezentowanej kuchni. Fronty na wyspie wykonane z spieku SAHARA NOIR uzupełniają całość kuchni.

www.tucanodesign.pl/galeria-zdjec/

Nowoczesny Barek przy Kuchni

Piękna nowoczesne kuchnia – kto by takiej nie chciał?
Lecz luksusem jest posiadane przepięknie zaprojektowanego barku w nowoczesnym stylu oraz z wbudowaną chłodziarką na wino.
Piękne otwierane fronty wykonane ze szkła, forniru naturalnego oraz lakieru tworzą efekt piękna.
Niepowtarzalny styl oraz zastosowane tylne panelowe podświetlenie mebla podkreślają jego nowoczesność.

Zdjęcia przedstawiają jedną z naszych realizacji wykonanych w województwie opolskim.

szafy w promocjii

  • bild1245_75

Dlaczego TucanoDesign

Rima Fino—-Regały przesuwane.

Szybki i nowoczesny podział wnętrz !!!

Regałami Fino możemy szybko i sprytnie podzielić nasze wnętrza , a zwłaszcza jeśli jest to regał przesuwny. Rima Fino to wysoki regał przesuwny wyposażony w prowadnice dolną i górną. Takie rozwiązanie gwarantuję stabilność konstrukcji i to, że nawet obciążone książkami regały przesuwają się lekko i płynnie.
Jeżeli szukasz nowoczesnego podziału twoich pomieszczeń i nie chcesz dzielić ich drzwiami to propozycja specjalnie przygotowana dla Ciebie.

Szafa dobrze zaprojektowana

Szafy wnękowe dają nam ogromne możliwości przechowywania, dodatkowo w tych wykonywanych na wymiar mamy możliwość dopasowania ich do własnych potrzeb, czyli to my decydujemy ile ma być półek, szuflad  i jaka powierzchnia potrzebna nam jest na wieszaki ubraniowe. Największa jednak zaletą jest decyzja jak ma wyglądać szafa z zewnątrz i z jakiego materiału ma być wykonana.

Minął czas kiedy zakup szafy był w zasadzie sprawą prostą, gdyż zakup odbywał się w sklepie meblowym w którym szafy zostały wyposażone  w kilka półek i drążków wieszakowych, a klient nie mógł decydować o ich wyposażeniu oraz wyglądzie. Obecnie zakup takiej szafy to nie małe wyzwanie i aby móc dobrze rozplanować wnętrze szafy oraz dobrać materiały i kolory potrzebna jest nam fachowa pomoc w postaci Projektanta wnętrz. Zmienił się również sposób obsługi klienta, dzisiaj w pierwszej kolejności dokonuje się dokładnego pomiaru miejsca w którym planujemy zamontować szafę zwracając szczególną uwagę na występujące krzywizny i odchylenia od pionów ścian i poziomów podłóg i sufitów. Po dokładnym z wymiarowaniu pomieszczenia zaprasza się klienta do salonu gdzie w miłej i swobodnej atmosferze przy kubku gorącej aromatycznej kawy przystępujemy do projektowania naszej wymarzonej szafy. Dzisiaj klient jest najważniejszy, dzisiaj klient podaje jakie ma potrzeby i jakie rzeczy  chciałby w niej zmieścić – rolą  projektanta jest te wszystkie elementy tak rozmieścić aby wszystko można było swobodnie zmieścić, a najważniejsze żeby klient był zorientowany podczas użytkowania gdzie i w którym miejscu dokładnie one się znajdują.

FRONTY DO SZAF

Rozróżniamy kilka rodzajów  frontów do szaf:

  • FRONTY PRZESUWANE – wszystkie fronty przesuwane proponowane przez naszych projektantów wykonane są najwyższych jakościowo materiałów aluminiowych wyprodukowane przez firmę Raumplus i objęte – 10 letnią gwarancją producenta. Fronty przesuwane dzielimy na ramowe – standardowe ramiaki pionowe – zwane również uchwytami  oraz bez ramowe, ramka pionowa służy tylko do zabezpieczenia drzwi przed uderzeniem bocznym przy domykaniu drzwi do ściany, jak i również drewniane gdzie drzwi przesuwane wykonane są w całości z drewna lub płyty laminowanej.
  • FRONTY ŁAMANE – drzwi łamane to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na zaoszczędzenie przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki. Dzięki temu, że łamią się w pół nie trzeba rezerwować na nie tyle miejsca, co na klasycznie otwierane skrzydła. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie do niewielkich i trudnych aranżacyjnie przestrzeni. Skrzydła połączone są ze sobą za pomocą zawiasów, które umożliwiają utrzymanie ich wzajemnej równoległej  pozycji zamkniętej.
  • FRONTY KLASYCZNIE OTWIERANE–  oferujemy nie tylko systemy do zabudowy z drzwiami przesuwnymi, ważną rolę pełnią również klasyczne rozwiązania. Popularność tradycyjnie otwieranych szaf sprawiła, że niemiecka marka wprowadziła do oferty model wyposażony w drzwi wahadłowe – szafę Turn. Z użyciem elementów z tego systemu można zabudować wnękę, ale także skonstruować wolno stojącą szafę lub komodę. Turn znajdzie zastosowanie przy tworzeniu szaf wnękowych i zabudowy kuchennej.