System UNO

Prostota, funkcjonalność , przestrzeń oraz niesamowity desig

UNO- to elegancki, funkcjonalny i elastyczny system zabudowy wnętrz, który z pewnością wprowadzi odrobinę włoskiego klimatu do Państwa domu. Elegancka i ponadczasowa linia, niezliczone możliwości zastosowania materiałów wykończeniowych i funkcjonalnych akcesoriów sprawiają że można go zaadoptować w każdym wnętrzu.

Ponadto,  subtelna konstrukcja tego sytemu nadaje całej zabudowie wrażenia lekkości i przejrzystości. Jest więc to idealna propozycja do pomieszczeń, w których dostęp światła ma dla nas największe znaczenie.

Na aluminiowym stelażu możemy dowolnie umieszczać półki, szafki, szuflady jak i drążki ubraniowe. Dzięki temu, że system ten jest w pełni modyfikowalny ich ustawienie można łatwo zmieniać dopasowując w każdym momencie wnętrze według naszych potrzeb. System ten może być śmiało wykorzystywany jako wolno stojąca ścianka dzieląca dwa pomieszczenia, np. kuchnię i salon, jak również jako zabudowa garderoby, czy wnętrze szafy. Uno nadaje wnętrzom dużo lekkości i co ważne dla kobiet, umożliwia częste zmiany bez konieczności wymiany mebli.