Szafy Raumplus

W dobie nowoczesnych aranżacji panuje moda na minimum mebli a maximum przestrzeni. Wiadomo jednak że wszystkie rzeczy, które posiadamy lub pragniemy posiadać muszą mieć określone miejsce. Wbrew pozorom bardzo prosto jest pogodzić obie rzeczy- rozwiązaniem jest montaż szafy pod zabudowę w systemie drzwi przesuwnych. To ekonomiczne rozwiązanie nie tylko dla budownictwa indywidualnego, ale również do zagospodarowania przestrzeni w blokach wielorodzinnych. Niemal każde miejsce nadaje się do zabudowy, bez względu czy jest małe, duże czy znajduje się pod skosami na poddaszu, lub gdy jest to najzwyklejsza ściana.Wnętrze takiej szafy należy zaprojektować według własnych potrzeb, upodobań.

Można w nich zamontować różnego rodzaju organizery takie jak: wieszaki na spodnie, wieszaki na krawaty, półki wysuwne na buty, szuflady, kosze itp. Bezwzględną zaletą tego rodzaju mebli jest ich ekonomiczny charakter i pojemność.

Obecnie aranżacja szafy to nie tylko pakowność i miejsce do włożenia przedmiotów. Dzisiaj szafa może stanowić dekorację mieszkania. Oprócz systemu drzwi przesuwnych, które znacznie ułatwiają dostęp do szafy obecna technika stworzyła szerokie możliwości aranżacji frontu szafy. Do niedawna wypełnienie drzwi szafy głównie stanowiła płyta meblowa lub lustro.Obecnie wachlarz możliwości jest właściwie nieograniczony. Równie dobrze w miejscu dawnej płyty meblowej może zastosować grafikę na szkle wydrukowaną z ulubionego zdjęcia, jak i kolorowe szkło z wypiaskowanym wzorem według indywidualnego projektu, tkaninę obiciową z mebla wypoczynkowego jako element łączący, tapetę , lustra w różnych kolorach itp. Wypełnienia frontów możemy łączyć elementami poziomymi pionowymi i skośnymi tworząc nowoczesne wzory.

Dlatego dla Państwa wygody zostały stworzone trzy line pozwalające  dopasować swoją wymarzoną szafę według własnych potrzeb i wymagań:

STANDARD-Line

PRESTIGE-Line

EXLUSIVE-Line

W systemie zabudowy Raumplus mamy szeroką gamę wyboru drzwi i ich sposobu otwierania: przesuwane, łamane, podwieszane dzielące dwa pomieszczenia, uchylane-dodatkowo wszystkie rodzaje drzwi objęte są 10-letnia gwarancją producenta.