Prestige TucanoDesign Studio Aranżacji – Meble Kuchenne Szafy Garderoby Wnętrza

Pasjonaci w Tworzeniu Wnętrz

Od lat staramy się wybierać to co najlepsze, dlatego  tworzymy miejsca, o których mówi się, że mają w sobie   dobrą energię przestrzeni, piękno i indywidualny charakter. W okresie naszej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie w realizacji zamówień typowych i wymagających najwyższych kwalifikacji przy projektowaniu wnętrz, mebli, kuchni, szaf wnękowych. Projektując łączymy metody tradycyjne z technologią komputerową. Przy projektowaniu wnętrz najważniejsze są dla nas Państwa potrzeby i preferencje. Tworząc wizje przestrzeni nie ograniczamy się do jednego stylu lecz potrafimy dopasować się do indywidualnych oczekiwań.

Profesjonalnie zaprojektowane kuchnie na wymiar to połączenie gustu, stylu i funkcjonalności.  Jesteśmy w tym ekspertami i pragniemy, abyście nam zaufali, tak jak reszta naszych zadowolonych klientów. Obecnie dostępne na rynku meble są bardzo zróżnicowane jakościowo. My oferujemy naszym klientom najwyższą jakość z możliwie najniższą ceną. Produkując meble na wymiar jesteśmy na bieżąco z panującymi trendami i od razu wcielamy je do naszych projektów. Częstym wyborem są białe kuchnie, które zachwycają swoją prostotą i czystością. Połysk mebli nadaje im nowoczesności i trwałości, a dostępność kolorów jest bardzo duża. Niektórzy jednak preferują klasyczne lite drewno, które można połączyć z innym nowoczesnym stylem. Wybór jest ogromny, dlatego słuchamy i uważnie rozważamy wiele propozycji z naszymi klientami, stosując najbardziej dogodne rozwiązania.

Zajmujemy się kompleksowo wszystkimi pomieszczeniami u nas zaprojektujesz i zamówisz kuchnie z salonem , sypialnie , łazienkę a nawet pokój dziecięcy i biurowy.

Odkrywamy piękno i proporcje kształtów. Staramy się by oddziaływały one na użytkownika, tworząc funkcjonalne, oryginalne przyjazne wnętrza. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej usługi od projektu po realizację. Większość naszych klientów to klienci indywidualni, dla których jakość i rzetelność są priorytetem, oni doskonale wiedzą, że jesteśmy gwarantem usług na najwyższym poziomie, stanowiąc zarazem najlepsze źródło referencji dla kolejnych klientów.

W dzisiejszym zabieganym świecie, kiedy wszyscy ciężko pracujemy, przyjemnie jest wracać do miłego, przytulnego miejsca, gdzie możemy odpocząć i zrelaksować się po całym dniu. Jesteśmy po to by we własnym domu czuć się zawsze dobrze. Aby nie tylko zawsze chcieć do niego wracać, ale również nie chcieć go nigdy opuszczać.

Wszystko to robimy dla Państwa abyście po realizacji zamówienia byli zadowoleni i usatysfakcjonowani z współpracy, a Wasze zadowolenie  to nasza nagroda i podziękowanie. To właśnie dzięki Wam nasze kuchnie, szafy, łóżka i inne wykonywane przez nas meble cieszą tak wielu domowników zapewniając im maksymalny komfort i wygodę. Pozwól więc przekonać do nas także siebie i skontaktuj się z nami.

Studio TucanoDesign         OPOLE  ul. OLESKA 121 ( budynek Artim)

                                                                      Tel. 791-906-022

CZEKAMY NA CIEBIE