Tucano Design – Studio Aranżacji

Pasjonaci w Tworzeniu Wnętrz

Od lat staramy się wybierać to co najlepsze, dlatego  tworzymy miejsca, o których mówi się, że mają w sobie   dobrą energię przestrzeni, piękno i indywidualny charakter. W okresie naszej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie w realizacji zamówień typowych i wymagających najwyższych kwalifikacji przy projektowaniu wnętrz, mebli, kuchni, szaf wnękowych. Projektując łączymy metody tradycyjne z technologią komputerową. Przy projektowaniu wnętrz najważniejsze są dla nas Państwa potrzeby i preferencje. Tworząc wizje przestrzeni nie ograniczamy się do jednego stylu lecz potrafimy dopasować się do indywidualnych oczekiwań.

Odkrywamy piękno i proporcje kształtów. Staramy się by oddziaływały one na użytkownika, tworząc funkcjonalne, oryginalne przyjazne wnętrza. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej usługi od projektu po realizację. Większość naszych klientów to klienci indywidualni, dla których jakość i rzetelność są priorytetem, oni doskonale wiedzą, że jesteśmy gwarantem usług na najwyższym poziomie, stanowiąc zarazem najlepsze źródło referencji dla kolejnych klientów. W ramach przygotowywanych projektów opracowujemy i realizujemy koncepcje zagospodarowania przestrzeni zewnętrznej – w tym ogrodów letnich i zimowych.

W dzisiejszym zabieganym świecie, kiedy wszyscy ciężko pracujemy, przyjemnie jest wracać do miłego, przytulnego miejsca, gdzie możemy odpocząć i zrelaksować się po całym dniu. Jesteśmy po to by we własnym domu czuć się zawsze dobrze. Aby nie tylko zawsze chcieć do niego wracać, ale również nie chcieć go nigdy opuszczać.

Studio TucanoDesign jest autoryzowanym przedstawicielem firmy RAUMPLUS – światowego lidera drzwi przesuwanych powszechnie stosowanych w szafach wnękowych.