W Cieple MAGNOLII

Meble kuchenne w kolorze Ciepłej Magnolii

W tej kuchni pierwsze skrzypce grają fronty wykonane w kolorze ciepłej Magnolii a zestawienie jej ze złotymi listwowymi uchwytami wprowadza do wnętrza przytulny ciepły nastrój. Wysoka w rogu witryna  wykona ze szkła Antisol czarny to maksimum elegancji, całość uzupełniają czarne sprzęty AGD. Blat w tej kuchni wykonany z konglomeratu kwarcowego w kolorze Calacatta Silva to trwałość i piękno na lata. Szafki o wysokości dopasowanej do wzrostu domowników gwarantują wygodę podczas gotowania.

Jeżeli potrzebujesz pełną ciepła, praktyczną i piękną kuchnię to ta propozycja jest dopasowana do Ciebie.

Szafa do sypialni – Szklana ? dlaczego nie!!!

Szafa z drzwiami klasycznie otwieranymi z wypełnieniem szklanym.

Starannie dobrane materiały, które stworzą niepowtarzalny klimat w każdej sypialni, nowoczesne fronty z wypełnieniem czarnego transparentnego szkła – antisol czarny oraz doświetlające wnętrze ledy. Szafa która nie tylko jest piękna i nowoczesna, ale także funkcjonalna i praktyczna, dodatkowo dopasowana i wykonana na wymiar.

Grafitu CZAR !!!

Grafitu CZAR !!!

Co zrobić, by w nowoczesnej grafitowej kuchni zapanowała przytulność? Wystarczy zaprosić do kuchni drewno. Ciekawym elementem mebli kuchennych jest ich centralna część z piekarnikiem i mikrofalówką, która przyciąga wzrok swoją nowoczesnością i pomysłowością zabudowy. Kuchnia wykończona została blatem kuchennym w kolorze Marmur Clacatta a w niej został osadzony okap zintegrowany z płytą indukcyjną firmy Bora.

Nasze meble kuchenne tworzymy na zamówienie dbając o szczegóły.

Meble kuchenne

Szach i MAT- czyli zamawiamy nowoczesną szafę do przedpokoju !!!

Nowoczesna szafa z drzwiami klasycznie otwieranymi.

Współczesna szafa z drzwiami uchylanymi to rodzaj piękna i prezentacji na wejściu. Charakterystycznym elementem szafy uchylnej są jej drzwi, które pokryte są białym lakierem połyskowym z podkreślającym uchwytem frezowanym wykonanym z forniru dębowego. Daje nam o efekt spokoju i delikatności zabudowy wtopionej w strukturę budynku, jednocześnie strzeliste podkreślenia na frontach szafy dodają je szyku i nowoczesności. Wnętrze szafy zostało zaprojektowane specjalnie pod jej przeznaczenie, gdzie przy wejściu oczekujemy półek na buty, miejsca do powieszenia odzieży wierzchniej, znalazły się również szuflady na drobne rzeczy – typu szczotki do butów, szaliki rękawiczki.

Szeroka gama dostępnych u nas szaf , które wykonujemy na wymiar, daje wiele możliwości aranżacyjnych, który nie tylko tworzy formę mebla, ale także staje się ciekawym i oryginalnym akcentem Twojego wnętrza.

Matowa czerń – Skosy i Fronty Ryflowane – NOWOCZESNY POWIEW LUKSUSU

Nowoczesny styl aranżacji tworzy kreatywną przestrzeń, kuchnia staje się sceną dla codziennego życia. Za eleganckimi ryflowanymi frontami ukrywa się wewnętrzna organizacja skrojona na miarę potrzeb. Blat kuchenny oraz fronty na wyspie wykonane ze spieku SAHARA NOIR dodają charakteru prezentowanej kuchni. Fronty na wyspie wykonane z spieku SAHARA NOIR uzupełniają całość kuchni.

www.tucanodesign.pl/galeria-zdjec/

Nowoczesny Barek przy Kuchni

Piękna nowoczesne kuchnia – kto by takiej nie chciał?
Lecz luksusem jest posiadane przepięknie zaprojektowanego barku w nowoczesnym stylu oraz z wbudowaną chłodziarką na wino.
Piękne otwierane fronty wykonane ze szkła, forniru naturalnego oraz lakieru tworzą efekt piękna.
Niepowtarzalny styl oraz zastosowane tylne panelowe podświetlenie mebla podkreślają jego nowoczesność.

Zdjęcia przedstawiają jedną z naszych realizacji wykonanych w województwie opolskim.

szafy w promocjii

  • bild1245_75